מעבר דירה

מעבר דירה-
ענף ההובלות בארץ הוא תחום אפור, שרבים אינם בקיאים בו. לכן בבואכם לבחור חברת הובלות כדאי לקבל המלצות מחברים ולהשוות מחירים באמצעות הטלפון, על מנת להשוות מחירים. כאשר הדירות גדולות יותר או מכילות פריטים מסובכים. עדיף לקבל הצעת מחיר בבית הלקוח.חברת ניו יורק מוברס תשלח נציג מטעמה שיבוא לראות את תכולת הבית,אשר ייתן ייעוץ וישיב על כל שאלותיכם, וייתן מענה לכל צרכיכם.כך המחיר שתקבלו יהיה מדוייק יותר ויתייחס לנושאים כגון: חנייה,גישה,פירוק והרכבה,מספר עובדים וגודל כללי. בסוף הפגישה הנציג ישאיר לכם עותק של הצעת המחיר. שיכלול את מחיר ההובלה ואפשרויות נוספות הכוללות: פירוק והרכבת רהיטים,שירותי אריזה,אספקת חומרי אריזה ושירותי מנוף.
הפגישה היא כמובן ללא עלות וללא כל התחייבות מצידכם.
באופן כללי תמחור של מעבר דירה מתחשב במספר גורמים
היקף התכולה כגון:משקל ומכשירי חשמל,הגישה מהבניין למשאית בפריקה ובהעמסה. מרחק הנסיעה,קומת היעד ואם קיימת מעלית ובאיזה גודל.
 מעבר דירה הוא הרגיש ביותר עבור הלקוח מכיוון שמדובר בחפציו האישיים, אותם הוא אסף ורכש במשך השנים. לכן במעבר דירה חשוב מאוד לבחור חברת הובלה מוכרת ומסודרת. שסגל העובדים שלה הוא צעיר ,נמרץ ,מקצועי ודובר עברית, אשר ישגיח על החפצים ויעבירם באכפתיות וברגישות.         
בניו יורק מוברס צוות העובדים מבוסס על עובדים צעירים ונמרצים בוגרי יחידות קרביות,סטודנטים ומוסיקאים בעלי ניסיון רב בהובלות בארץ ובארה"ב, אשר יובילו את חפציכם באחריות.
כלקוחות אתם צריכים לדעת שמחירי ההובלה בתחילת חודש ובסוף חודש וכן בעונת הקיץ ממאי עד סוף אוקטובר הינם גבוהים יותר, טוב לברר עם חברת ההובלות את מספר המובילים, שמגיעים ואת סוג הרכב. חשוב שהרכב יהיה סגור ויהיה מותאם להובלות: משאית או מסחרית סגורה ולא טנדר או עגלה, כי החפצים אינם נשמרים במיוחד בעונת החורף.
אם גיליתם לפני ההובלה, או אפילו בזמן ההובלה, כי יש פריטים נוספים שלא תואמו עם המשרד ולא רשומים בהצעת המחיר, אין שום בעיה! חברות ההובלה רגילות לכך ומודעות לעניין שהובלה אינה עניין פשוט ומדוייק, ולכן אחד העובדים יתקשר למשרד לפני ההובלה, או במהלכה ויידע את הצוות במשרד לגבי הפריטים, כך שפריטים אלה יהיו כלולים בביטוח,במחיר ובאחריות על מנת שלא תהינה הפתעה בלוחות הזמנים של צוות המובילים.

חדש !!! ניתן גם להזמין שירותי אחסון דירה דרך חברת ההובלות. 

חזור  |   הדפס