שירותי מנוף

 

בשנים האחרונות נעשתה התקדמות משמעותית בתחום ההובלות- שימוש בהובלות בעזרת מנוף. אומנם שירות זה עולה יותר בהשוואה להובלה רגילה, אך הוא בטוח יותר,מהיר יותר ומונע נזק לחפצים גדולים מדי להעברה במעלית בזמן העברתם דרך גרם המדרגות, וזאת בפרט כאשר מדובר על קומות גבוהות ו\או על פריטים גדולים.

כאשר יש צורך להעביר רהיטים גדולים מדי להעברה במעלית או בדלת הדירה,או גדולים מדי להעברה בגרם המדרגות, שימוש במנוף הוא הפתרון היחיד.

עבור שימוש במנוף קיימות מספר דרישות:

- בדירה צריכה להיות מרפסת או לחילופין,חלון גדול, שדרכם יוכלו הפריטים לעבור.

- צריכה להיות חנייה נוחה אל מול החלון או המרפסת בבית שממנו מתכננים להעביר את הציוד.

- מרבית המנופים הסטנדרטיים מסוגלים להגיע עד גובה של קומה עשירית לערך, שימוש במנוף עבור דירות מעל קומה זו כרוך בעלות הכספית גבוהה באופן משמעותי משימוש עבור קומות נמוכות יותר.

שירות זה אינו זול, ועדיף לברר לפני שקונים ריהוט חדש, מה הן מידותיו והאם הוא מגיע בחלקים, או האם קיימת האפשרות לפרק אותו. כמו-כן, כדאי למדוד את גודל המעלית וגרם המדרגות על מנת לבדוק התאמה לציוד.

חברת ניו יורק מוברס עובדת בשיתוף עולה ארוך טווח עם מפעילי מנופים, וזאת על מנת ליצור תיאום גבוה שמבטיח עבודה בטוחה יותר לריהוט ,לבניין ולעובדים.

כדאי ללקוח המקבל הצעת מחיר מחברת ההובלה, להכניס סעיף בהצעה בו מפורטים פרטי השימוש בשירותי מנוף לפריטים מסויימים, שהלקוח או בעל המקצוע חושבים שמצריכים שימוש במנוף. זאת כדי לדאוג שבמידה וייעלה הצורך להשתמש בשירותי מנוף, הלקוח ידע מראש מה העלות הכרוכה בכך, וגם בשל העובדה שעל עבודה עם מנוף להיות מתואמת מראש.

חזור  |   הדפס