פירוק והרכבה

 פירוק והרכבה

חלק נכבד מהרהיטים המהווים תכולת בית או משרד ממוצעים,מצריכים פירוק והרכבה, מכיוון שלא ניתן להעבירם בדלת,בחדר המדרגות או במעלית. בבואכם לבחור חברת הובלה, כדאי שתבררו, האם הם מציעים שירותי פירוק והרכבה. אם ברשותכם רהיטים אותם תוכלו לפרק ולהרכיב בעצמכם- מוטב שתעשו זאת על מנת לחסוך כסף וזמן ביום ההובלה.

עם זאת חשוב לזכור שפירוק והרכבת רהיטים, במיוחד רהיטים שאינם חדשים, היא אינה מלאכה פשוטה. פירוק לא מקצועי , או שגוי, עלול להשפיע על מראה ואורך החיים של הרהיט, ויותר מכך, על בטיחותכם. לדוגמה ארון שיפול או יקרוס כתוצאה מפירוק לא זהיר או הרכבה לקויה, עלול להוות סכנה בטיחותית קשה.

חברת ניו יורק מוברס מספקת שירותי פירוק והרכבה על סמך שנים של ניסיון בהעברת רהיטים. העובדים, מגיעים עם כלים מקצועיים, מיומנים בשיטות פירוק והרכבה שונות שצברו עם הזמן. העובדים מגיעים עם ברגים,נעצים ומסמרים כדי להשלים את החוסרים ברהיטים, במקרה הצורך. חוסרים כאלה מתגלים לעיתים קרובות בעיקר בהעברות של רהיטים יד שנייה.

עובדי החברה משתדלים לפרק את הרהיט לכמה שפחות חלקים, וזאת רק על מנת לאפשר את העברתו בבטחה במעברים הנדרשים. זאת מכיוון שכל פירוק והרכבה יוצר סיכון מיותר לרהיט, במיוחד לרהיטים ישנים או עתיקים.
חזור  |   הדפס